Logo et.myownhealthyeating.com

Millises Poes On Kõige Odavamad Toidukaubad: Terveid Toite, Costco Või Kaupleja Joe Kauplust?

Millises Poes On Kõige Odavamad Toidukaubad: Terveid Toite, Costco Või Kaupleja Joe Kauplust?
Millises Poes On Kõige Odavamad Toidukaubad: Terveid Toite, Costco Või Kaupleja Joe Kauplust?

Video: Millises Poes On Kõige Odavamad Toidukaubad: Terveid Toite, Costco Või Kaupleja Joe Kauplust?

Video: Millises Poes On Kõige Odavamad Toidukaubad: Terveid Toite, Costco Või Kaupleja Joe Kauplust?
Video: Закупаемся в COSTCO на $1300! Покупки на месяц карантина / Цены на продукты в США во время пандемии 2023, Juuni
Anonim
kott Kirklandi brändi mandleid ja kott Trader Joe Brusseli kapsasid
kott Kirklandi brändi mandleid ja kott Trader Joe Brusseli kapsasid

Kuigi Whole Foods on tuntud kopsakate hinnasiltide ja 'Whole Paycheck' hüüdnime poolest, panevad Costco liikmemaksud meid mõtlema, kas nende madalad hinnad on seda tõesti väärt. Ja kui viskate kaupleja Joe segu, saate parimate toidukaupade pakkumiste leidmise pisut häguseks.

Asjade lihtsamaks muutmiseks oleme teinud mõned hinnakujundused, mis võimaldavad leida 10 olulise toote hinnajaotuse, mis tõenäoliselt on teil juba teie toidupoe nimekirjas!

Õunad

Meie elu lihtsamaks muutmiseks loetleb kaupleja Joe puuviljahinnad kauba kohta. Kuid kuna Costco ja Whole Foods loetlevad naela hinna, pidime oma matemaatikaoskused lahti harutama, kasutades üldist rusikareeglit, et kolm keskmise suurusega õuna võrdsed naelaga. Samuti teame, et õunad on lahutatav teema, nii et saime hinnajaotuse mõne erineva sordi jaoks:

Honeycrisp õunad

  • Costco: 1,09 dollarit õuna kohta
  • Terved toidud: 1,16 dollarit õuna kohta
  • Kaupleja Joe's: 1,49 dollarit õuna kohta

Fuji õunad

  • Kaupleja Joe oma:.49 senti / õun
  • Terved toidud:.50 senti / õun
  • Costco:.61 senti / õun

Paistab, et asume Costcosse, et saada käed mõne kurikuulsalt kalli Honeycrisps'i kallal, et valmistada maitsvat õuna- ja apteegitillisalatit sinihallitusjuustuga. Fuji õunte osas näib, et TJ võitis selle vooru.

Seotud: igat tüüpi õun ja mida selle jaoks kasutada

Banaanid

TJ-s on madala hinnaga 19 senti banaani hind alati see, et me ostame rohkem nanasid kui vaja. Ma mõtlen, kas sa saad tõesti 19 senti banaani peksa? Ilmselt saate! Pea meid kooliks.

  • Costco: 0,15 senti / banaan
  • Terved toidud: 0,16 senti / banaan
  • Kaupleja Joe oma: 0,19 senti / banaan

Seotud: 5 küpset banaani kasutamise viisi

Kevadine segu

Costco * võib * taas selle vooru võita, kuid see sõltub tõesti sellest, kui palju salatisegu vajate.

  • Costco: 0,25 senti / unts
  • Terved toidud.31 senti / unts
  • Kaupleja Joe oma: 0,40 senti / unts

Kui te ei arva, et saaksite terve kilo rohelisi enne kui halvaks läheb, võiksite valida Trader Joe 5-untsise koti 1,99 dollari eest. Ükskõik, millise variandi kasuks otsustate minna, kasutage kindlasti maitserohelist meie mõnedes parimates salatiretseptides.

Seotud: 5 põhjust tumedate lehtedega roheliste ostmiseks

Rooskapsad

Kõigist nende imelistest tervisega seotud eelistest hoolimata ei saa me neist väikestest poistest piisavalt palju. Kasutades neid selles raseeritud rooskapsaste salatis sidruni-Tšiili viinerite ja röstitud sarapuupähklitega või nende küüslaugu-parmesani röstitud rooskapsastega, viskame alati enne kottide jaotusest lahkumist paar kotti ostukorvi.

  • Kaupleja Joe oma: 0,16 senti / unts
  • Costco: 0,19 senti / unts
  • Terved toidud: 0,25 senti / unts

Seotud: Kuidas küpsetada rooskapsaid, nii et need oleksid tegelikult maitsvad

Avokaadod

Olgem ausad, avokaado hinnatõus on põhjus, miks me * tegelikult * tahtsime seda artiklit kirjutada. Kuigi need on kurikuulsalt kallid - ja ilmselt ei peagi need varsti odavamaks minema -, ei saa me oma kinnisidee selle avokaado röstsaia Burrata või nende ülimaitsvate guacamole retseptide järele. Üksikute avokaadode ja kuue loendiga kottide vahel on mõned taktikad, kuidas kõige odavamad avokaadod kätte saada. Siin on jaotus:

  • Terve toidu 6-arvuline kott:.78 senti / avokaado
  • Costco 6-kraadine kott: 1,17 dollarit / avokaado
  • Terved toidud: 1,49 dollarit / avokaado
  • Kaupleja Joe 4-osaline kott: 1,50 dollarit / avokaado
  • Whole Foods 4-arv kott: 1,50 dollarit / avokaado
  • Kaupleja Joe's: 1,79 dollarit / avokaado

Kui teile meeldib avokaadod sama palju kui meie, soovitame korjata Whole Foodsist kuue loendiga kott. Kui arvate, et kuut avokaadot on võimatu süüa enne, kui neil halvasti läheb, võidab Whole Foods selle vooru ikkagi, makstes kuni 30 dollarit vähem kui üksikud Avosid Trader Joe's (kahjuks Costco ei sega ühe üksiku avokaadoga).

Seotud: kõik, mida peate teadma Guacamole kohta

Kuivatatud puuvili

Siin on kolme erinevat tüüpi kuivatatud puuviljade hinnajaotus, nii et saate kodus tervisliku rajasegu tegemisel kõige rohkem paugu teha:

Rosinad

  • Costco: 0,16 senti / unts
  • Kaupleja Joe oma: 0,19 senti / unts
  • Terved toidud: 0,27 senti / unts

Jõhvikad

  • Costco: 0,14 senti / unts
  • Kaupleja Joe oma: 0,31 senti / unts
  • Terved toidud (lahtiselt):.31 senti / unts

Aprikoosid

  • Costco:.15 senti / unts
  • Kaupleja Joe oma: 0,25 senti / unts
  • Terved toidud:.56 senti / unts

Seotud: kuivatatud puuviljakompott rohelise tee ja sidruniga

Mandlid

Kuna 37 protsenti teie päevasest E-vitamiinist on ühe untsi portsjonis, siis armastame hoida pärastlõunase suupiste jaoks käepärast kotti mandleid. Kuna pähklid võivad pisut kalliks minna, teame, et hindate seda hinnavõrdlust sama palju kui meie:

  • Costco: 0,25 senti / unts
  • Kaupleja Joe oma: 0,37 senti / unts
  • Terved toidud (lahtiselt):.52 senti / unts

Costco lahtiste mandlitega on teil mõistlik põhjus hakata pähklit kasutama kõikides salatites leibadeni. Siin on mõned meie parimad mandlite retseptid, veendumaks, et paneksite oma kolme kilo kaaluva mandlikoti korralikult kasutama!

Parmesani juust

Olenemata sellest, kas me puistame sellele röstitud maguskartulit ja lillkapsast või kasutame seda Noodle-Less Butternut Squash Lasagnas, oleme selle Itaalia juustu imetaja. Siin on köögijalgade hinnajaotus:

  • Kaupleja Giotto parmesani juustu kiil: 0,37 senti / unts
  • Costco Parmesan: 0,67 senti / unts
  • Terve toit Antica Formaggeria parmesani juustu kiil: 1,28 dollarit untsi kohta

Olime juba Trader Joe itaalia sarja fännid, kuid nüüd on meil veelgi rohkem põhjust tuua Trader Giotto toode koju ja teeselda, nagu sööme seda Toscana rõdult.

Seotud: 5 põhjust, miks juust on teie tervisele tegelikult kasulik

Kinoa

Ehkki kinnispakendatud, mikrokõlblikud kotod on kvinoa jaoks lihtsad, saab neid laadida imelike säilitusainete ja maitseainetega. Mitmekesisuse huvides armastame hoida kuiva kotti käepärast - olgu meil plaanis mandlivõi-Quinoa Blondies või tervislik quinoa-salat. Siin on hinnajaotus:

  • Costco: 0,14 senti / unts
  • Kaupleja Joe oma: 0,25 senti / unts
  • Terved toidud (lahtiselt):.28 senti / unts

Seotud: Kuidas süüa Quinoat

Kikerherned

Alates Falafelist kuni kikerhernesalatiteni on kikerherneste purk hästivarustatud köögimööbli oluline koostisosa. Siin on hindade jaotus (hoiatus: tulemused võivad teid šokeerida!)

  • Kaupleja Joe's: 0,05 senti / unts
  • Terved toidud: 0,06 senti / unts
  • Costco: Ei kohaldata

Kikerherneste ostmine tuleb kaupleja Joe juures pisut ette, kuid kui olete juba söögikohtades Whole Foods (ma arvan, et nende odavate avokaadode jaoks) ja vajate kikerhernepurki, siis need panka ei riku. Costco kohta ei taha ma isegi rääkida pettumuse tasemest, mis mul pärast kohaliku Costco tundmaõppimist polnud, kui kikerherned olid kunagi kuulnud omatehtud hummusest, Costco?

Seotud: Kuidas kasutada vedelikku kikerhernespurgis

Pähklivõid

Kui me saaksime päevas süüa ainult ühte asja, oleks see pähklivõi. Tervislikest rasvadest ja küllastunud valkudest hoiab see meid mõnda aega täis (ja väga õnnelikena). Oma sõltuvuse õhutamiseks tegime enne igast poest lahkumist kindlasti peatuse pähklivõi vahekäigu juures. Siin on kahe erinevat tüüpi pähklivõi hinnavõrdlus:

Mandlivõi

  • Costco: 0,30 senti / unts
  • Kaupleja Joe oma: 0,37 senti / unts
  • Terved toidud: 0,39 senti / unts

Pähklivõi

  • Costco: 0,09 senti / unts
  • Kaupleja Joe oma: 0,12 senti / unts
  • Terved toidud: 0,14 senti / unts

Costcolt kahe 48-untsise purgi maapähklivõi ostmine tundub * natuke * ekstra, kuid pähklivõi on üks neist asjadest, mis püsib teie sahvris kuude kaupa hea ja kui te seda läbi vaatate sama kiirusega, mida teeme kõik need tervisliku maapähklivõi retseptid, see läheb kiiresti ära!

Seotud: milline pähklivõi on tervislikum?

Populaarne teemade kaupa